Почетна / Спорт / Понеделник и четврток на Телма – преглед на сите фудбалски информации
ФУДБАЛСКИ МАГАЗИН – Football review – понеделник и четврток 17:50 часот

Понеделник и четврток на Телма – преглед на сите фудбалски информации

Секој понеделник и четврток ексклузивно на Телма, Football review, преглед на најновите информации од Европа, резултати, реакции, интервјуа од петте најсилни лиги на Стариот континент.

The Football Review обезбедува иновативен и храбар едиторијал на резултати и случувања со кои ќе сте во тек во светот на фудбалот.

17.50 часот е термин за спортските магазини на Телма.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Поранешниот ракометен тренер во „Македонски спортски легенди“

Паралелно со почетокот на Светското првенство во ракомет, премиера на новата епизода од емисијата “Македонски …

error: Содржината е заштитена!