Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Видео | Солзи од смеа, гледачката призна дека имала љубовник

Видео | Солзи од смеа, гледачката призна дека имала љубовник

Славица е веројатно најпопуларната телевизиска гледачка, добро позната за водителите на контактните емисии на телевизиите, каде е најредовен јавувач. Нејзиното последно јавување во Алфа телевизија ги насмеа до солзи и водителките и гостинот. Темата беше “Озборувања”, а гледачката ја поврза со нејзина афера во младоста, кога го изневерувала сопругот. Погледнете и насмејте се и вие :

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Хиротонија на архимандрит Партениј од Бигорскиот манастир на МРТ 1

12. јули лето господово 2020-то, празник на светите апостоли Петар и Павле, катедрален храм Света …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!