Почетна / Сапуници / Видео | Слушнете ја насловната песна од новата серија на Телма

Видео | Слушнете ја насловната песна од новата серија на Телма

За фановите на латиноамериканските теленовели, Телма телевизија од 9 јануари започнува со емитување на најновата мексиканска серија “Непобедлива љубов” во која ќе ја гледаме ѕвездата од Тереса во главна улога.

Во продолжение, слушнете ја насловната песна од серијата, во чија музика ќе уживате на шпицата секој работен ден во 13.40 часот на Телма.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Наскоро … насмејте се од срце со новата серија од Македонија

Таму рано сонце изгрева Таму сонце касно заоѓа Кај што сѐ на среќа мириса, Мириса …

error: Содржината е заштитена!