Почетна / МК Сцена / Видео | Празнична честитка со маестралната изведба на Каролина

Видео | Празнична честитка со маестралната изведба на Каролина

Дуке Бојаџиев, мега ѕвездата Каролина Гочева и Исмаил Лумановски со музика ни ги разубавуваат карантинските денови и тоа со ексклузивно видео за 1 мај. Големиот празник на трудот да го дочекаме со неверојатната изведба на маестралната „Зборови немам“.

Во продолжение уживајте во звуците и амбиентот кој ни го приредија нашите супербрендови Каролина, Дуке и Исмаил :

 

Дани | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Пепа Димитрова снима нов спот за „Со тебе немам сон“

После сè уште актуелната “Длабоко”, Пепа Димитрова веќе ја заврши новата песна и снима нов …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!