Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Видео | На Нина Јанева ѝ треба естетска корекција на јазикот!

Видео | На Нина Јанева ѝ треба естетска корекција на јазикот!

Во минатонеделната емисија на „Нешто конкретно“ на Телма телевизија, гостите зборуваа за естетските корекции кои очигледно станаа најбрзиот начин за лечење на комплексите. Во емисијата гостуваа Зоки Фаци, Нина Јанева, мисицата Викторија Јаначковиќ и Др. Роберт Стојовски.

На прашањето дали Нина има некаков комплекс, таа одговори дека нејзиниот комплекс е на некое психолошко социјално поле затоа што често многу ѝ брзаат мозокот и устата, па водителката Снеже Велков ѝ понуди естетска корекција на јазикот, а докторот Стојовски кој седеше покрај неа се понуди да го изведе тоа.

„Муж ми ќе ти биде многу благодарен“ – рече Нина Јанева.

За сите што ја пропуштивте емисијата истата можете да ја погледнете на следниот линк:

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Сител со емисија за здравје по теркот на оние на Телма, ТВ 24 …

Пред околу петнаесетина години, Канал 5 телевизија започна со емитување на емисија за здравје, во …

error: Содржината е заштитена!