Почетна / Филм / Крај на филмскиот викенд на Телма со американски крими трилер

Крај на филмскиот викенд на Телма со американски крими трилер

📅 недела, 23 октомври
⏰ 22:15 – Валкан Џекпот

Водачот на криминалната банда Демиен Брукс од неодамна е на условна слобода. Тој беше фатен за време на рација на агенцијата за наркотици во Синелона картелот. Тој повторно се поврзува со својата стара екипа за да ги најде парите што ги украле и закопале пред да бидат уапсени од ДЕА.

Сепак, нив ги надгледува Шериф Такер, пензиониран полицаец кој знае дека Демиен и бандата сè уште не се добри. Пензионираниот шериф ја следи бандата додека тие тргнуваат во потрага по нивниот плен во пустината.

С

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Акцијата на „Кингсмен“ продолжува и во вториот дел во недела на Сител

Филмот „Кингсмен: Тајната служба“ во сабота ќе не воведе во светот на Кингсман, независна меѓународна …

error: Содржината е заштитена!