Почетна / МК Сцена / Видео | Мерак за уши и очи, болка во душа голема – „Има ли песна“

Видео | Мерак за уши и очи, болка во душа голема – „Има ли песна“

Уживајте во единствениот и најдобриот вокал на овие простори, нашиот Тоше Проески во едно ретро видео, снимено пред многу години за новогодишна програма на телевизија Телма. Препуштете се на сетилата преку изведбата на големите Тоше и Наум на песната “Има ли песна”.

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | Каролина и Амира ја отпеаа легендарната „Македонско девојче“

За време на концертот во Хераклеа во организација на неприкосновената Авалон, а и на изненадување …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!