Почетна / Телевизија / Кои познати сестри се вечерва на гости кај Елена во „Живот со стил“ ?

Кои познати сестри се вечерва на гости кај Елена во „Живот со стил“ ?

 

Сабота, 20.45 часот, саботно шоу со Елена Стефановска

 

Сабота и недела навечер, доколку  не ви се слуша повторно политика, доколку не ви се гледа драматична турска серија или српска емисија, тогаш ТВ 24 нуди македонска продукција. И тоа забавни телевизиски шоу програми. Сабота е ден за Елена и “Живот со стил”, а недела од сега ќе се емитува Драган Б. Костиќ и неговата нова тв емисија.

 

 

Вечерва кај Елена на гости се трите сестри Натали Грубовиќ, Марија Грубовиќ и Радица Грубовиќ, кои беа доста атрактивни за телевизиските камери до пред некоја година. Што се случува со сестрите Грубовиќ? Каде е бинго девојката Натали и што интересно ќе кажат Грубовиќи, гледаме вечерва во 20.45 часот на ТВ 24.

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

„Топ тема“ се враќа на Телма со нова сезона 2019/2020

Од вторник (10 септември) на телевизија Телма започнува новата сезона од познатата политичко дебатна емисија …

error: Содржината е заштитена!