Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Видео | „Код“ открива што се крие зад случајот Пуцко Петрол

Видео | „Код“ открива што се крие зад случајот Пуцко Петрол

Што се крие зад случајот Пуцко Петрол против државата и Општина Карпош? Дали Обвинителството ќе поведе случаи за расродажбата на државно зежјиште? Интервју со Републичкиот Обвинител Љубомир Јовески Гледајте ја познатата емисија “Koд” во недела на Телма.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

По 10 години, Нина Јанева и Тони Михајловски повторно за сендвичарата

Колку со борбата за рамноправност жените заборавија на својата женственост и дали е убиена машкоста …

error: Содржината е заштитена!