Почетна / МК Сцена / Видео | Инспектор Томе со нов видео хит – има да горит Балканов!

Видео | Инспектор Томе со нов видео хит – има да горит Балканов!

#ОстаниДома за Нова Година и гледај #ПРЕСПАВ.

Најпопуларната играна продукција на сите времиња во домашно производство се врати на малите екрани со новата, 5-та сезона која може да ја следите секоја вечер на МРТ 1.

Традиционално, и оваа новогодишна ноќ забавувајте се со ликовите и веселбата која ќе ја понуди “Преспав”. Биди одговорен, остани дома и гледај “Преспав” за Нова година. Како најава за тоа што следува, промовирано е новото видео на Инспектор Томе. Се работи за преработка на “Just the Two of Us” од Grover Washington Jr.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Концерт на Funk Shui во културно-едукативниот центар Лабораториум

Funk Shui ја одбележаа 2023та со преку 20 концерти во Европа и на Балканот (Берлин, …

error: Содржината е заштитена!