Почетна / Сапуници / На чекор до вистината … во новите епизоди на „Сестри“ на Сител

На чекор до вистината … во новите епизоди на „Сестри“ на Сител

Големи пресврти во новите епизоди на турската играна серија “Сестри”.

Дали опасната сестра Умај ќе умре, а со тоа Решат ќе стане убиец? Што ќе се случи сега кога докторот е мртов? Или можеби дејството ќе ни открие дека е жив?

Дали конечно Хајат ќе дознае кои се нејзините вистински мајка и татко?  Дознајте ги одговорите во новите епизоди на “Сестри”, секоја вечер на Сител во 21.15 часот.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Шениз од „Суровиот град“ – „жешка“ и сурова и приватно

Турската актерка Мине Тугај ја гледавме во улогата на опасната Шениз Карачај во турската драма …

error: Содржината е заштитена!