Почетна / Сапуници / Кој е тој што на Сител ќе добие нова шанса за животна улога?

Кој е тој што на Сител ќе добие нова шанса за животна улога?

 

Наскоро на Сител – нова серија

 

 

Наскоро на Сител телевизија започнува нова играна серија. Се работи за серија која на малите екрани ќе го врати еден од омилените ликови од вашите омилени серии, оној кој добива нова шанса за животна улога. Една од најновите продукции од земјата која ги спојува Истокот и Западот ни носи нова романтична приказна, испреплетена со скриени тајни и интересен хумор.

 

 

Наскоро на Сител – нова вечерна забава, а наскоро на ТВ Пакет – ексклузивна содржина.

 

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Алфа зема и актери што синхронизираат на Сител и Канал 5

Алфа телевизија ги врати надсинхронизациите на турски серии. Ок, синхронизации на турски рециклажи, но како …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!