Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Видео | Филип Петровски и Стојанче Ангелов во „Анализа“ на 24

Видео | Филип Петровски и Стојанче Ангелов во „Анализа“ на 24

Оди ли државата на прав пат или на удолница? Враќањето на приказната за една изборна единица ветува демократија, но дел од партиите и од власта и опозицијата не сакаат да слушнат за кршење на монополот. Датумот за преговори подалеку па поблиску, ќе го добиеме ли конечно во мај?

24 АНАЛИЗА ВЕЧЕРВА

Оди ли државата на прав пат или на удолница? Враќањето на приказната за една изборна единица ветува демократија, но дел од партиите и од власта и опозицијата не сакаат да слушнат за кршење на монополот. Датумот за преговори подалеку па поблиску, ќе го добиеме ли конечно во мај?Вечерва жестоките политички противници политичката арена ќе ја сменат со студиото на Анализа, дебатираме со Стојанче Ангелов и Филип Петровски.24 анализа почнува во 20.45 часот со Сеад Ризвановиќ.

Gepostet von Телевизија 24 am Mittwoch, 13. November 2019

 

Вечерва жестоките политички противници Стојанче Ангелов и Филип Петровски во студиото на Анализа, 20.45 часот со Сеад Ризвановиќ.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Прочитајте по колку години имаат финалистите во „Ѕвездите на Гранд“

Вечерва, 8 јуни, 21 часот – финале на оваа сезона од најгледаното телевизиско шоу “Ѕвездите …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!