Почетна / Телевизија / Беквалац како Беби Дол во новогодишните „Ѕвездички“

Беквалац како Беби Дол во новогодишните „Ѕвездички“

Вистинска предновогодишна забава не очекува оваа недела (30 декември) со почеток во 19 часот на Алфа телевизија. Термин за “Ѕвездичките на Пинк” кои овојпат ќе подготват интересни имитации на познати балкански и светски ѕвезди. Она што е интересно е што и дел од жирито ќе настапува со свои имитации, па така Наташа Беквалац ќе се обиде да ја долови “Бразил” на Беби Дол.

Во продолжение видете како изгледа настапот на Наташа, а коментарите на специјалното новогодишно жири погледнете ги во недела на Алфа :

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Станете дел од играната продукција на Алфа, погледнете што се бара

За потребите на играната продукција, Алфа Телевизија вработува: – Актери – 6 (Мажи и жени …

error: Содржината е заштитена!