Почетна / Телевизија / Бојана ќе запее песна од Тина Тарнер во „Улица Македонија“

Бојана ќе запее песна од Тина Тарнер во „Улица Македонија“

Новогодишно издание на четвртата сезона на “Улица Македонија” на Алфа телевизија. На 30-ти декември (недела) во попладневниот термин од 16.15 часот, Бојана Скендеровски ќе приреди пријатна забава за гледачите на Алфа. Неколку познати и неколку помалку познати пејачки имиња ќе бидат дел од ова издание, а во продолжение погледнете ја најавата :

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Кабловските оператори го одложуваат протестот кон телевизиите

Стопанска интересна заедница на оператори на кабелска мрежа МК НЕТ Скопје по големата фама која …

error: Содржината е заштитена!