Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Утринската на Алфа од сега ќе ве дружи и во викендите во 10 наутро

Утринската на Алфа од сега ќе ве дружи и во викендите во 10 наутро

Сите актуелности на едно место, гостувања на интересни гости од различни општествени сфери, промоции на книги, концерти и настани, граѓански теми и еден куп занимливости.

Телефонските линии се отворени за вашето мислење за викенд термините на “Добро утро секое утро”.

Испијте го првото утринско кафе од сега и за викенд, секоја сабота и недела во 10 часот наутро во друштво на Сузана Турунџиева, Биљана Божиновска, Ирена Спировска, Александра Овчарска, Искра Канзурова …

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нова сезона од талент шоуто „Пат до ѕвездите“ секој петок на Алфа

„Пат до ѕвездите” е музичко талент шоу во продукција на „Арт студио“, кое се емитува …

error: Содржината е заштитена!