Почетна / Телевизија / ТВ Пакет со најостра осуда за заканите упатени кон Канал 5

ТВ Пакет со најостра осуда за заканите упатени кон Канал 5

Канал 5  постојано преку социјалните мрежи добива закани, но последната очигледно ја прели нивната „чаша“.

ТВ Пакет како соработник и поддржувач на медиумските работници во земјава, официјално ја осудува заканувачката порака упатена кон телевизијата – „Да е држава асална досега ќе бевте стрелани како кучиња“ и упатува безрезервна поддршка кон телевизијата и институционално решавање на овој и секој сличен следен проблем.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

До кога Сител ќе има неточен програмски водич на веб страната?

Како што веќе пишувавме, програмскиот водич на веб страната на телевизија Сител често знае да …

error: Содржината е заштитена!