Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Тони Михајловски се враќа со познатото „Опуштено“, но сега на Алфа
Од 5 март, нови емисии на Алфа телевизија по вечерните вести

Тони Михајловски се враќа со познатото „Опуштено“, но сега на Алфа

Популарното забавно шоу “Опуштено” се враќа на малите екрани, по неколку години пауза.

Емисијата стекна голема популарност особено меѓу младите гледачи, а се емитуваше најпрвин на Сител, потоа на А1 и на МРТ 1.

Сега, по пет години пауза, шоуто со поинаков концепт се враќа на телевизија Алфа. Секој петок во 22.30 часот нова доза смеа, забава и хумор со Тони Михајловски и неговите интересни гости. Део нема да биде дел од шоуто, со оглед на тоа што не живее во моментов во земјава.

Нина Јанева е гостинка во првата емисија

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Зуица Лазова: Ниту кралица ниту принцеза, бев немирна машкоданка

Во „Нешто конкретно” оваа недела, познатата водителка со гостите зборуваше на тема – дали жените …

error: Содржината е заштитена!