Почетна / Серии / „TIMS“ и официјално ја претстави новата Хурем

„TIMS“ и официјално ја претстави новата Хурем

 

Повеќе не постои ниту грам сомнеж дека актерката Мерием Узерли веќе не е дел серијата „Величествениот“.

 

 

Во промото за финалето на третата сезона од серијата ликот на Хурем беше претставен од зад грб, па фановите сметаа дека продукцијата така ќе ја заврши сезоната и оти остава место за враќање на Хурем која сите ја сакаат.

 

 

Но, TIMS веќе објави промо фотографии од новата Хурем, што значи дека ликот и официјално ќе биде толкуван од друга актерка. Сега останува истата оваа продукција да се соочи со незадоволството на публиката!

 

 

 

 

Крис Манев | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Нова српска хумористична серија за викенд на Канал 5

Кои се луѓето кои најдобро можат да ве разберат, да ви помогнат…со кои можете да …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!