Почетна / Телевизија / Видео | „Стисни плеј“ вторнички посветено на концертот за Тоше

Видео | „Стисни плеј“ вторнички посветено на концертот за Тоше

Телевизиска прмера на новиот видео запис на Викторија Лоба во соработка со Марга Сол ќе се случи денеска (6 ноември) во новото издание на “Стисни плеј” на МТВ 1. Освен премиерата на песната и предлоф за тв филм, Стисни плеј ќе ви долови и ексклузивни снимки од концертот посветен на нашиот Тоше Проески на кој беше промовиран неговиот последен постхумно издаден албум.

Забавно Студио – Стисни Плеј 06.11.18

ЗАБАВНО СТУДИО – СТИСНИ ПЛЕЈ, денеска 18.15 на МТВ 1

Gepostet von МРТ1 Промо am Dienstag, 6. November 2018

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Гледачите револтирани – не можеа на раат да следат „Пинкови ѕвездички“

И втората вечер, екипата на отвореното студио на Алфа го “украде” шоуто на Пинк. Или …