Почетна / Телевизија / Најсмешните ситуации во „Танц со ѕвездите 2“

Најсмешните ситуации во „Танц со ѕвездите 2“

 

Продукцијата „Дрим фактори“ ви ги претставува ѕвездите и танчарите од втората сезона на „Танц со ѕвездите“ во едно поинакво светло. Погледнете две и пол минутно видео од зад камерите кое ќе ве насмее до солзи.

 

 

 

{gallery}012014/smeski{/gallery}

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Дојде и септември, а Алфа и Телма „рокаат“ со репризи во прајмтајм

Очигледно ќе треба да се навикнуваме дека две од националните телевизии ќе емитуваат и понатака …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!