Почетна / Телевизија / Најсмешните ситуации во „Танц со ѕвездите 2“

Најсмешните ситуации во „Танц со ѕвездите 2“

 

Продукцијата „Дрим фактори“ ви ги претставува ѕвездите и танчарите од втората сезона на „Танц со ѕвездите“ во едно поинакво светло. Погледнете две и пол минутно видео од зад камерите кое ќе ве насмее до солзи.

 

 

 

{gallery}012014/smeski{/gallery}

 

 

 

| ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Станете дел од играната продукција на Алфа, погледнете што се бара

За потребите на играната продукција, Алфа Телевизија вработува: – Актери – 6 (Мажи и жени …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!