Почетна / Сапуници / Пред неколку години, Јагиз ѝ напишал љубовно писмо на Адриана Лима

Пред неколку години, Јагиз ѝ напишал љубовно писмо на Адриана Лима

Познатиот актер Чаглар Ертугрул, гостуваше во едно од најпознатите турски шоуа „Beyaz show” заедно со својата партнерка од серијата „Ќерките на Фазилет“, Дениз Бајсал (Хазан) и дечкото на познатата манекенка Адриана Лима, Метин Хара.

Се дозна дека Чарглар пред неколку години на твитер напишал љубовно писмо на Адриана Лима. Пред шест години Чаглар го напишал следниов твит:

„Ноќите без тебе се претвараат во кошмари, повторно те нема, јас сум сам. Кога би само била покрај мене, да заспијам во твојата прегратка.“

Секако на Чаглар не му беше сеедно додека Метин Хара раскажуваше за својата девојка и за нивната врска.

| ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Како од мајка роден, актерот од „Руби“ упати моќна порака

Латиноамериканскиот актер Себастијан Рули ги изненади своите фанови, позирајќи целосно гол. Ѕвездата на “Руби”, своевремено …

error: Содржината е заштитена!