Почетна / Забава / Фото | Концертот на Стинг со специјално продажно место и на Плоштад

Фото | Концертот на Стинг со специјално продажно место и на Плоштад

Деновиве, плоштадот „Македонија“ го краси една интересна инсталација, коцка на која се најавува најголемиот концерт кој ќе се одржи во Скопје, концертот на Sting на Градски стадион, на кој специјален гостин ќе биде Влатко Стефановски трио V.03. Авалон Продукција поради неверојатно големиот интерес за овој концерт, одлучи на местото каде што се наоѓа овој брендинг на градскиот плоштад, да отвори продажно место на кое сите заинтересирани во наредниве две недели ќе може да набават влезници.

Билетите за овој голем музички настан можете да ги набавите по следниве цени и категории:

ПАРТЕР- 1.500 денари
GOLDEN CIRCLE – 3.000 денари (само 2.000 билети во продажба, директно пред бина)
SILVER SEATS – 2.000 денари
GOLDEN SEATS – 3.000 денари
VIP – 4.990 денари (строго ограничени количини)

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Заврши „Фолк Фест Валандово 2024”, прочитајте кои се победниците

Со песната „Темјана”, музика на Ванчо Димитров, текст Огнен Неделковски и аранжман на Љупчо Соколовски, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!