Почетна / Филм / Петок на ТВ 24 – страв и трепет со хоророт „13 камери“

Петок на ТВ 24 – страв и трепет со хоророт „13 камери“

петок (24 мај 2024) – 22.30 часот, телевизија 24

Младенците се вселуваат во нова куќа на другата страна на земјата и сфаќаат дека брачните проблеми всушност им се најмалата грижа. Живееле во незнаење дека нивниот мрачен и љубезен сопственик ги шпионирал од првиот ден.

Во исчекување на раѓањето на нивното прво дете, младенците Рајан и Клер едвај чекаат да се вселат во нивниот нов дом, иако нивниот запуштен и премолчен сопственик Џералд е тотално морничав осаменик кој живее во близина.

Сепак, наивниот пар не сфаќаат дека тивок набљудувач инсталирал скриени камери од затворено коло за да го следи секое нивно движење. Џералд постојано ги следи за да ги открие никакви тајни.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

9 јуни, недела, Телма | Крими комедијата „Измамничките од Волстрит“

Тие се девојки кои сакаат да бидат над законот. Нивната професија е танчерки во стриптиз …

error: Содржината е заштитена!