Почетна / Сапуници / Од сега, спортската драма „Шампион“ за викенди на Сител

Од сега, спортската драма „Шампион“ за викенди на Сител

Турската спортска драма “Шампион” од сега ќе се емитува само сабота и недела во стандардниот термин од 21.25 часот.

Во следните и последни недели на емитување, дознајте ја разврската за животната приказна на болното детенце и пожртвуваноста на неговиот татко шампион.

Во борбата за здравјето на своето најмило, сенките од минатото ќе станат повторно јаве за Кавказ, кој ќе мора да ја добие секоја следна битка… и секој следен, и следен, и следен шампионат.

Ветувањето дадено на сопругата  се прекрши, но само во име на неговиот син, неговиот мал шампион. Гледаме “Шампион” на Сител за викенд веднаш по “Немирно лето”.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Се разведе Мехди од турската серија на Сител, „Мојот дом“

Познатиот турски актер Ибрахим Челиккол се разведе. Ѕвездата на Ифет, Татко и синови, Специјалци, Црно …

error: Содржината е заштитена!