Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Нова енергија во етерот со новите водители на Утринска на Телма

Нова енергија во етерот со новите водители на Утринска на Телма

Разбудете се со Утринската на Телма – секој работен ден од 6.55 часот. Со ново стариот водителски тим, испијте го утринското кафе и информирајте се за сите актуелни настани, прашања и случувања кои го одбележуваат денот.

Заедно со Утринска на Телма ќе го подготвуваме оброкот на денот, ќе вежбаме, пееме и ќе се забавуваме до 12.30 часот.

Утринска на Телма, ваша енергија во етерот – од понеделник до петок заедно со Ненад Ѓоргиевски, Ивана Мангароска, Марко Марк и Цеце Трајковска под уредничка палка на Горан Петрески.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Зуица Лазова: Ниту кралица ниту принцеза, бев немирна машкоданка

Во „Нешто конкретно” оваа недела, познатата водителка со гостите зборуваше на тема – дали жените …

error: Содржината е заштитена!