Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Нова едукативна серија „Волшебникот и Текнувалка“ на МРТ 1

Нова едукативна серија „Волшебникот и Текнувалка“ на МРТ 1

Нова едукативна серија за деца и за млади „Волшебникот и Текнувалка“. Од понеделник до петок на МРТ 1 во 11.15 часот претпладне.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Сител со емисија за здравје по теркот на оние на Телма, ТВ 24 …

Пред околу петнаесетина години, Канал 5 телевизија започна со емитување на емисија за здравје, во …

error: Содржината е заштитена!