Почетна / Телевизија / Недела на 1 ТВ, дуел на годината : Боки 13 VS Божиновски

Недела на 1 ТВ, дуел на годината : Боки 13 VS Божиновски

Боки 13 против Зоран Божиновски, недела, 7 октомври во 21 часот на 1 ТВ. Боки реши да расчисти со сите напишани вистини и невистини за него и неговата телевизија, па затоа го покани Зоран на дуел. Божиновски го прифати и на својот ФБ профил напиша : Ете сме со Боки 13ка во недела на дуел, во неговата педерска ТВ ИНКА.

Нетрпеливоста и препукувањето меѓу посочените трае извесен период, па и двајцата не штедат на вулгаризми еден за друг кога пишуваат на социјалните мрежи.

Несомнено, следува интересна неделна вечер на 1 ТВ.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

ТВ 21 со апел до гледачите : Ние ве информираме, останете дома!

Тимот на ТВ 21 со апел со гледачите : Останете дома! Ekipi kujdestar i TV21! …

error: Содржината е заштитена!