Почетна / МК Сцена / Пејачката Симона Поповска тајно се венчала со газдата на Signori?

Пејачката Симона Поповска тајно се венчала со газдата на Signori?

 

Поп пејачката тајно се венчала со Крис?

 

 

Поп пејачката Симона Поповска тајно се венчала со моделот Крис Поповски – пренесува порталот Либертас. Нивниот извор вели дека пејачката и Крис уште лани тајно се  венчале, а потоа заминале на заеднички одмор во Венеција. Медиумите за нивната врска објавија уште минатата година кога се појавија заеднички слики во кои се гледа дека парот е вљубен до уши.

 

 

Според фотографиите Симона и Крис се навистина блиски, иако во јавноста Симона никогаш не изјавила дека е во било каква интимна врска.

 

 

Момчето на Симона е познат модел, метросексулец, основач на брендот Сињори, кој секогаш е ултрамодерно дотеран и него не можете да го видите без пудра на лицето и убаво намирисан. Дали Симона успеа да ја сокрие венчевката од јавноста или не, не успеавме ни ние да ја потврдиме или демантираме оваа информација.

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Лозано: Добивам понуди да пејам и на свадби, но и на погреби и разводи

Скромното момче од Кичево кое пред повеќе од 10 години ја почна својата музичка кариера …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!