Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / „Наш подиум“ со сите актуелни информации во 17:45 часот на МРТ 1

„Наш подиум“ со сите актуелни информации во 17:45 часот на МРТ 1

Нова емисија на Македонската телевизија. „Наш подиум“ од понеделник до петок во 17:45 часот на МРТ1. Зачекорете во виртуелното студио на јавниот сервис каде енергијата пулсира во ритамот на иноватиновста.

Културата, уметноста и поп сцената во центарот на вниманието. Македонската телевизија во чекор со новата технологија, но и во чекор со сите случувања во интерес на гледачите.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Лозано мораше да бира – Тамара Тодевска или Антониа Гиговска?

Доколку нема нешто ново во неговата музичка кариера, поп – пејачот Влатко Лозаноски не гледа …

error: Содржината е заштитена!