Почетна / Живот / Видео | Не се замара што ќе вози, затоа што и во Париз ја возел шофер

Видео | Не се замара што ќе вози, затоа што и во Париз ја возел шофер

Марија Пијанманов, ќерка на Жан Пијанманов и Константин Плевнеш, син на Јордан Плевнеш пред одреден период беа гости во ток шоуто “Живот со стил” на ТВ 24. Нивниот стил на живот наиде на огромен број на реакции на социјалните мрежи каде се споделува видеото од емисијата.

Она што падна во очи на гледачите е како гостинката го објаснуваше нејзиниот начин на живот.

Во Париз сме егзибиционисти, одиме на места каде што оди Ким Кардашијан и не се плашиме да се преставиме. Знсеме да одиме на места каде што одат само милионери. Зрачиме со таа убавина што никој не не издвоил дека не сме џетсетри, вели Марија, а додава дека не се “замара” што ќе возела затоа што каде и да одела, ја возел шофер.

Муза из Париза

Ретро видео: „Ја гледам како една муза…“

Gepostet von Seir am Montag, 27. April 2020

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

24. Моден Викенд Скопје води на пат кон кружна иднина

Дваесет и четвртата сезона на најголемото модно случување во земјата, овојпат e во знакот на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!