Почетна / Телевизија / ТВ Лица / Фото | Од карантин, Лила Филиповска промовираше свој парфем

Фото | Од карантин, Лила Филиповска промовираше свој парфем

Познатата водителка и инфлуенсерка Лила Филиповска во карантинските денови промовираше свој парфем.

– “Ништо не е поважно од парфемот. Тоа е автограм на една жена. Јас ви го претставувам мојот “LOVE by L❤️“ мешавина од миризливи етерични масла и природни ароматични соединенија преточени во уникатно кристално украсно шишенце. Овој парфем не содржи алкохол, компактен е и својата магична арома ја задржува многу подолго од обичниот парфем чија цитрусна нота во комбинација со бел цвет ќе ве издвои од толпата. Еден од најубавите комплименти е “Добро мирисаш” кој гарантирано ќе биде многу чест со користење на овој парфем ❤️” – напиша Лила на социјалните мрежи.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Секогаш ведрата Цеце Николова стана дел од тимот на Канал 5

Цеце Николова е 26-годишна новинарка од Скопје која речиси целиот живот се соочува со алопеција, …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!