Почетна / Серии / Мистерија и трилер во новата американска серија „Absentia“ на AXN

Мистерија и трилер во новата американска серија „Absentia“ на AXN

Започнувајќи од 26 мај 2020, од понеделник до петок во 18 часот на кабловскиот AXN ќе се прикажува американската трилер серија “Отсутност”, која е во продукцијата на самата кабловска мрежа AXN.

“Absentia” ја следи приказната за агентката на ФБИ, Емили Бјурен, која исчезнува без трага ловејќи вистински сериски убиец, па поради отсутност на други докази, прогласена е за мртва. Шест години потоа е пронајдена во шумска колиба, едвај жива, но без сеќавања за тоа што и се случило.

Се враќа дома, но таму ја дочекува вистинско изненадување – нејзиниот сопруг е преоженет, а новата жена го израснала нејзиниот син.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Шпионажа во француската политичка трилер серија „Биро“ на Телма

“Биро” (оригинален наслов: Le Bureau des Légendes) е француска политичка трилер серија создадена од Ерик …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!