Почетна / Филм / Акциониот трилер „Unlocked″ за Божиќ на Телма во 22.15 часот

Акциониот трилер „Unlocked″ за Божиќ на Телма во 22.15 часот

Место на акција е Лондон, а во градот се подготвува терористички напад со биолошко оружје. Агент на ЦИА, кој го игра Нуми Рапас, работи заедно со агент на МИ5, кој го игра Орландо Блум, мора да ги пронајде терористите и да ја спречи катастрофата што следи.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Недела, 23 јуни на Телма, 22.15 часот | Воениот трилер „Ѕидот“

За време на војната во Ирак, наредникот на штабот на американската армија Шејн Метјус е …

error: Содржината е заштитена!