Почетна / Живот / Видео | Скоро голо дете се фрла во снегот : „Ме виде ли, мамо?“

Видео | Скоро голо дете се фрла во снегот : „Ме виде ли, мамо?“

 

Го виде ли, мамо?

 

 

Уште едно снежно видео. На поларните температури и снежното време, се најде уште едно дете кое скоро голо се фрлаше во снегот. Дали му се оствари желбата и дали го виде неговата мајка?

 

 

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Социјален експеримент: Дали би зборувале со личноста позади завесата?

Деновиве на социјалните мрежи вирално се прошири навидум едноставно, но моќно видео кое нѐ потсети …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!