Почетна / ФОТО / Девојка на денот / Видео | Македонката во „Задруга“ го „растресе“ задникот

Видео | Македонката во „Задруга“ го „растресе“ задникот

Македонската учесничка во српското реално шоу „Задруга“, Елеонора Миљковиќ пред неколку дена имаше настап за паметење во гала вечерта на шоутo, каде настапи со песна на Северина. Облечена во провокативно боди, Македонката го крена притисокот на машките членови на жирикомисијата.

Погледнете како изгледаше настапот на Елеонора во контроверзното шоу кое се емитува на Алфа секоја вечер во 00.30 часот :

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Каролина Гочева под маска и со ракавици : Седи си дома!

И македонските јавни личности се вклучија во апелот на Министерството за здравство кон почитување на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!