Почетна / Телевизија / Лупевска го одбила Боки 13 – имала понуда за работа во 1 ТВ

Лупевска го одбила Боки 13 – имала понуда за работа во 1 ТВ

Снежана Лупевска имаше телефонско гостување во емисијата “Стадион” на Канал 77, во кое откри дека ѝ било понудено заедно со нејзината долгогодишна емисија “Код” да преминат во 1 ТВ, но таа го одбила Боки 13.

Покрај оваа информација, уредничката на Телма открива и како изгледала нејзината прва и единствена средба со Катица Јанева. Повеќе прочитајте ТУКА.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Телекабел ја зголемува ТВ преплатата од 450 на 650 денари месечно

Над 44 проценти покачување за сите ТВ корисници на Телекабел. Од 1 јули, досегашната цена …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!