Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Лила: Мојот Рагнар беше еден од најважните лекови за канцерот

Лила: Мојот Рагнар беше еден од најважните лекови за канцерот

Во едно од последните нови ексклузивни интервјуа за “Ексклузив”, Лила ги обелодени сите детали за нејзината најголема животна победа со канцерот, а акцентот во интервјуто Лила го даде на нејзиното милениче – мачорот Рагнар кој за неа беше најголемиот лек во излекувањето од оваа сосотојба.

А со оваа моќна порака во ова интервју, таа објасни впрочем колку се важни мачките за луѓето.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Прочитајте по колку години имаат финалистите во „Ѕвездите на Гранд“

Вечерва, 8 јуни, 21 часот – финале на оваа сезона од најгледаното телевизиско шоу “Ѕвездите …

error: Содржината е заштитена!