Почетна / ФОТО / Фото на денот | Летна комбинација стана хит на социјалните мрежи

Фото на денот | Летна комбинација стана хит на социјалните мрежи

Оваа фотoграфија стана хит на социјалните мрежи. Позната македонска водителка на телевизија во една летна комбинација. Коментарот го оставаме на вас.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | За државната МТВ, универзитетот е „Св. Климент и Методи“?

Социјалните мрежи со критики кон јавниот радиодифузен сервис. Грешката во централниот дневник на МТВ 1 …

error: Содржината е заштитена!