Почетна / ФОТО / Фото на денот | Летна комбинација стана хит на социјалните мрежи

Фото на денот | Летна комбинација стана хит на социјалните мрежи

Оваа фотoграфија стана хит на социјалните мрежи. Позната македонска водителка на телевизија во една летна комбинација. Коментарот го оставаме на вас.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Лила Филиповска конечно откри со кого го дели креветот

Во последното издание од “Пет за пет” на Алфа телевизија, гостинка беше познатата водителка Лила, …

error: Содржината е заштитена!