Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Концерт на Марија Џез Квартет и Тони Китановски Трио на Наша ТВ

Концерт на Марија Џез Квартет и Тони Китановски Трио на Наша ТВ

Во среда во 22:00 часот не пропуштајте го концертот на Марија Џез Квартет и Тони Китановски Трио на Наша тв.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

По „70-тите“, МРТ го емитува документарниот серијал и за „80-тите“

Американската серија „80-тите“ е дел од документариот серијал „Децениите“, продуциран од Том Хенкс, Гери Гецман …

error: Содржината е заштитена!