Почетна / Филм / Кетрин Зита Џонс во романтичната комедија „Rebound“ на МРТ 1

Кетрин Зита Џонс во романтичната комедија „Rebound“ на МРТ 1

Откако го фатила мажот како ја изневерува, Сенди (Кетрин Зета Џонс) се преселува од предградие во центар на градот, изнајмува стан и добива работа од соништата. Наскоро го запознава младиот Арам (Џастин Барта) кој се согласува да и ги чува децата додека таа е има обврски. Проблемот настанува кога Сенди ќе се вљуби во Арам.

Среда, 28 декември, 20.50 часот, МТВ 1 – “Љубовен џекпот”.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Историскиот трилер „Земја од соништата“ празнично на Телма

Во 1930-тите Тексас за време на депресијата, Јуџин Еванс живее со својата мајка и сестра …

error: Содржината е заштитена!