Почетна / МК Сцена / Каролина: Драги мои, честит Денот на независноста на Македонија!

Каролина: Драги мои, честит Денот на независноста на Македонија!

Мега ѕвездата Каролина Гочева со честитки за големиот ден, денот на независноста на Македонија. Нејзината објава на социјалните мрежи ги освои повторно симпатиите на фановите и на сите горди Македонци кои го слават денешниот ден.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Видео | „Последната експедиција” повикува на „Охридско море”

Новиот сингл на „Last Expedition” – „Одиме на Охридско море” е веќе во радискиот етер. …

error: Содржината е заштитена!