Почетна / Телевизија / Каде се креираше Шарената револуција – вечерва „Во центар“

Каде се креираше Шарената револуција – вечерва „Во центар“

Вечерва (30 декември) на Алфа телевизија во 22 часот ќе биде емитувана последната емисија од “Во центар” за оваа година. Уште едно мистично и интригантно интервју на Ефтов во кое се откриваат интересни моменти за формирањето на Шарената револуција и програмирањето на Хитлер како политичар. Дали овие факти ги поврзуваат и со денешните актуелни политичари како Зоран Заев и Вучиќ? Дознаваме на Алфа во 22 часот.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Кабловските оператори го одложуваат протестот кон телевизиите

Стопанска интересна заедница на оператори на кабелска мрежа МК НЕТ Скопје по големата фама која …

error: Содржината е заштитена!