Почетна / Телевизија / ТВ Емисии / Иван од Либеро за 40 дена станува татко, спремајте се за мекици

Иван од Либеро за 40 дена станува татко, спремајте се за мекици

Иван Јованов, пејачот од „Либеро бенд”, ќе стане татко, вест која ги шокираше сите. Идните родители направија прослава во присуство на најблиските пријатели и семејство, на која го открија полот на бебето кое го очекуваат. Ивана и неговата сакана Ивана на прославата дознаа дека очекуваат девојче.

Во разговор за единствениот естраден магазин “Бекстејџ” , Иван откри дека за 40 дена ќе стане татко, но и ја откри причината поради која ги редуцираа настапите во Скопје, но и медиумските појавување и најави нова песна каква досега ниту еден македонски артист нема направено.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Вечерва гласаме за бројот 1 на 145 333 за победа на Мики во „Гранд“

Македонскиот идол Мики Секуловски е еден од најсериозните кандидати за победа во големото музичко талент …

error: Содржината е заштитена!