Почетна / Серии / Прва фотографија од реобединувањето на „Пријатели“

Прва фотографија од реобединувањето на „Пријатели“

Дел од актерите на Friends и The Big Bang Theory 

 

Заедно со актерите од ‘The Big Bang Theory’ и без Matthew Perry, кој поради работни обврски не успеа да присуствува, актерите од најпопуларниот ситком на сите времиња се обединија заедно за вечерата посветена на режисерот James Burrows.

 

Рејчел, Моника, Фиби, Џои и Рос (без Чендлер) се соединија со Пени, Леонард, Шелдон и Хауард. Фотографијата која на својот инстаграм профил ја сподели актерката Kaley Cuoco  од ‘The Big Bang Theory’ стана вирална за кратко време. 

Екипата од двете серии се обединила за време на специјалната вечера на телевизиската куќа NBC за покојниот режисер James Burrows, кој во својата кариера има режирано епизоди на култните ’The Big Bang Theory’, ‘Two and a Half men’, ‘Mike & Molly’, ‘Cheers’, ‘Will & Grace’ и ‘Friends’.

 

 

 

 

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Хумор и романса во „Ништо важно“, нова драмедија на Телма

Nothing Trivial (2011-2014) e драма-комедија, симена во Нов Зеланд во 2011 година која на Телма …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!