Почетна / Живот / Фото | Пожарникарите на Скопје со порака до граѓаните

Фото | Пожарникарите на Скопје со порака до граѓаните

„Ние останавме на работа, работиме за вас.
Вие пак, останете дома за нас!

Седете дома, спасете живот!” – порачаа вработените во Противпожарната единица Скопје.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Концерт под свеќи за прв пат во Македонска Филхармонија

Виртуозот на виолина Марио Хосен и „Профундис“ ја носат „Candlelight“ магијата во Македонија! Илјадници свеќи …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!