Почетна / ФОТО / Фото | Лила ужива со синот во Охрид : Рано ми е за свекрва

Фото | Лила ужива со синот во Охрид : Рано ми е за свекрва

Познатата македонска водителка и инфлуенсерка ги продолжува летните одмори во Охрид. По Грција и Турција, Лила реши да одмори и во нашиот Охрид. Овојпат во друштво на синот Филип Филиповски, за што на една фотографија ќе каже дека ѝ било рано да стане свекрва.

Лила е една од најактивните на социјалните мрежи, која покрај свои лични моменти, објавува и фотографии на кои рекламира одредени брендови за гардероба, козметика и накит.

По одморите, продолжува со снимање на новата сезона од “Сѐ или нешто” кое треба да започне кон средината на септември на Сител телевизија.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Фото | Локалните со серии, каде превод и обработка е на Телма

Телевизиските мини серии како “Титаник”, “Исчезнат” и “Кенедиеви” неколку пати се емитуваа на националната телевизија …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!