Почетна / Серии / Џенифер Лопез во полициската акција „Shades of blue“ на Сител
Секоја вечер во 00.20 часот

Џенифер Лопез во полициската акција „Shades of blue“ на Сител

Харли Сантос (Џенифер Лопез) е детективка од Њујорк и самохрана мајка. Тaa е дел од тим на полицајци кои примаат мито.

Сепак, таа ги користи тие пари за да ѝ го пружи најдобриот можен живот на својата ќерка. Но, кога ФБИ ќе дознае за тоа, ја апси полицајката и за да не оди во затвор, ѝ предлагаат таа да им биде “крт”, шпион во таа група.

Границата помеѓу лојалноста, честа и предавството е многу тенка, но Харли ќе се потруди да ѝ обезбеди најдобра можна иднина на својата ќерка, но воедно да остане и достојна на задачата и секогаш да биде полицаец.

Покрај Џенифер Лопез, тука се и Дреа де Матео и Реј Лиота како дел од актерката екипа на “Секогаш полицајци”, американска серија на Сител секоја ноќ по полноќ.

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Документарната серија „Предатори од Карпатите“ на МРТ 1

Во документарната серија „Предатори од Карпатите“ ќе навлеземе длабоко во суровиот европски пејсаж кадешто човекот …

error: Содржината е заштитена!