Почетна / Сапуници / Видео | „Игри без граници“ во женска изведба во серијата на Сител

Видео | „Игри без граници“ во женска изведба во серијата на Сител

Хрватската глумица ја отпеа легендарната песна на Тоше

Понеделник, 30 април на Сител телевизија нова драматична епизода од хрватската хит серија. Тага кај вашите омилени јунаци откако социјалната работничка ќе реши да ја земе малата Маша и да ја раздели од нејзините сакани така што ќе ја испрати во дом за деца. Како Томо, Хелена, Бранка и Едита ќе ја прифатат болната разделба со детето?

Приказната за чистата љубов особено ќе ја разнежни вашата претпразнична вечер со песната која ќе биде отпеана во епизодата. Култната “Игри без граници” од нашиот ангел Тоше Проески  во изведба на младата глумица Семента Рајхард која во серијата ја толкува улогата на Емина. Во продолжение слушнете го и погледнете го исечокот од новата епизода на “Чиста љубов” и уживајте :

Дани | ТВ Пакет

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Феноменот “Кога лисјата паѓаат” доби нова надсинхронизација на Алфа

Eмотивната семејна драма прикажувана во 2010 и 2011 година на најгледаната телевизија А1 повторно на …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!