Почетна / Серии / CBS ви ја претставува серијата „Partners“

CBS ви ја претставува серијата „Partners“

 Upfront | Partners

 

Ова е комедија базирана на животите на креаторите Дејвид Коан и Макс Мутчник (Will & Grace) за двајца долгогодишни најдобри пријатели и бизнис партнери, чие пријателство е ставено на тест кога еден од нив се свршува и треба да се венча. Џо e успешен архитект кој е предводен од неговата глава, а не неговото срце, собено во неговиот љубовен живот.

 

 

Тоа е спротивниот контраст од неговиот геј соработник, Луис, кој е спонтан, емотивен и склон кон претерување. И двајцата пронашле радост во нивните љубовни животи: Џо е скоро свршен со Али, прекрасна и софистицирана дизајнерка на накит, додека Луис се гледа со Вајат. Откако стигнуваат вестите за свршувачката на Џо, времето ќе покаже дали нивниот бизнис и личните врски ќе може да се адаптираат на состојбата на нивните важни врски.

 

 

 

 

DarkShadow | ТВ Пакет

 

МОЖЕБИ ЌЕ ВЕ ИНТЕРЕСИРА

Сатиричен поглед на полициските серии во „Енџи Трајбека“ на Телма

„Angie Tribeca“ е сатира на полициските серии и се фокусира на ексцентричната, но брилијантна група …

Leave a Reply

error: Содржината е заштитена!